ارزانترین راه بازسازی

بازسازی منازل باعث مدرن تر شدن بدون تغییر در سازه های اصلی ساختمان میشود و به همین دلیل با هزینه کمتری از ساخت و ساز دوباره تغیراتی مشابه آن را ایجاد میکند.اگر نخوام بگوییم هر چند سال یکبار بازسازی یک امر ضروری است میتوانیم بگوییم به قدری مقرون به صرفه و منطقی است که کمتر کسی است که آنرا انجام نمی دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا با راهکار هایی از گروه دکور بعد چهارم بازسازی ارزان بدون کاهش بازدهی را داشته باشید.

1- بازسازی ارزان کابیینت ها

کابینت ها از دو فسمت بدنه و درب ها تشکیل شده اند در که در اکثر مواقع درب ها بیشتر در معرض دید هستند در صورتی بدنه کابینت ها بدون پوسیدگی است و یا قسمت کمی از آن خراب شده است میتوان بدون تعویض بدنه یا با تعمیر همان قسمت درب ها را تعویض کرد با اختلاف نتیجه اندکی نسبت به تعویض کلی کابینت میتوانید تغییران عمده ای را مشاهده کنید.

2- بازسازی ارزان کاشی آشپزخانه

اگر کابینت های خودرا تعویض نمیکنید و با برای تعویض کابینت ها ی قدیمی را باز کرده اید برای تعویض کاشی دست نگه دارید اکثر کاشی های آشپز خانه زیر کابینت ها مخفی میشوند در تنیجه میتوان پس از نصب کابینت ها فقط کاشی های بین کابینتی را تعویض کرد که بشدت باعث کاهش هزینه کلی بازسازی میشود.

3- بازسازی ارزان سرویس ها

سقف سرویس ها معمولا به علت وجود لوله و تجهیزات تاسیساتی، کاذب و از نوع رابیتس است. اندود سطح رابیتس گچی است که در برابر رطوبت زیاد مقاومت ندارد به همین دلیل پس مدتی شاهد ازبین رفتن آن خواهیم بود بهتر است آنرا با سقف شبکه تایل pvc پوشانده و یا تعویض نماییم در صورت تخریب رابیتس و تعویض با شبکه تایلی در صورت خرابی تاسیسات با برداشتن تایل ها در زمانی کمتر از یک دقیقه میتوان به تاسیسات دسترسی پیدا کرد و پس از تعمیرات در کمتر از یک دقیقه و بدون هزینه در جای خود قرار داد که خود این کار باعث کاهش هزینه های آتی میشود.

4- بازسازی سقف

اگر بخواهیم در یک کلمه سرعت ، کیفیت ، دقت و مقرن به صرفه بودن را خلاصه کنیم باید بگوییم ساخت و ساز خشک(کناف)(گچبری قالبی) با این دو گزینه میتوان با کمترین هزینه بیشترین نتیجه ممکن را گرفت ترکیب این دو واقعا زیباست و در زمانی بسیار کوتاه اجرا میشود.

5- بازسازی دیوار ها

بازسازی دیوار اگر دیوار نقاشی شده باشد میتواند دوباره نقاشی و یا نصب کاغذ دیواری باشد اگرچه نصب کاغذ دیواری کمی بیشتر هزینه دارد اما عدم نیاز به تعمیزات در صورت نصب جنس با کیفیت باعث کاهش هرینه در درازمدت میشود.

درصورت نیاز به مشاوره یا مجری با تجربه با ما تماس بگیرید.