این تصاویر تنها بخشی از رزومه کاری گروه دکور بعد چهارم است که شما عزیزان با آسودگی خیال هرچه تمام تر از تخصص ما در هرچه زیباتر تر ساختن خانه خود استفاده کنید.

گروه دکور بعد چهارم چهار سال پیش و با تعداد بسیار محدودی از خدمات با هدف انجام امور زیبا سازی منازل ،ادارات، مکان های تجاری و دفاتر کار ایجاد شد و تا به امروز با افزایش تنوع خدمات و افزایش سطح کیفی کار خود را به بهترین نحو ممکن ادامه داده است.

در رزومه کاری گروه دکور بعد چهارم نتایج درخشانی مانند رضایت درصد بالایی از مشتریان و همچنین آموزش های سطح بالا به افراد عللاقه مند و کاریابی برای افراد متخصص و مواردی مانند ارتقاع سطح کیفی متد های ساخت و ساز خشک به چشم می خورد .

شما میتوانید اجرای پروژه های خودرا به ما بسپارید.

آدرس گروه دکور بعد چهارم

خدمات ما

در هرجایی از تهران بزرگ که باشید فاصله شما با ما تنها یک تماس است .

شما هموطنان عزیز برای استفاده از بازدید و مشاوره رایگان ما در زمینه تزیینات منازل یا دفاتر کار خود کافیست با ما تماس گرفته تا از پشتیبانی 24 ساعته ما بهره مند شوید.

همچنین عزیزان متخصص در زمینه های مربوط به باز سازی و تعمیرات و دکوراسیون داخلی میتوانند جهت همکاری با ما با ما تماس حاصل کنند.

هنرجویان گرامی در زمینه شاخه های گسترده دکوراسیون داخلی میتواندد از آموزشگاه ما استفاده کنند همچنین لازم به ذکر است تمامی کسانی که نزد ما آموزش میبینند پس از گذراندن مراحل لازم میتوانند کارت عضویت ویژه گروه دکور بعد چهارم را دریافت و ار خدمات بی نظیر گروه ما بهره مند شوند.

تماس با ما : 09198401109